Page 30 - Märka last ajakiri - isade eri 2020
P. 30

 suhtumisega. Ehk me proovime leida sellise parima tasakaalu meie elu juhtimises, mis on meie arvates parim meile kõigile.
Lapsevanemaks olemist ei ole tegelikult võimalik õppida ☺. See on samuti olek, kuhu kasvatakse. Loomulikult on sellel teel abiks peale laste ka muud toredad abimehed (loe: koolitused), mis aitavad mitte ainult pere sisesuhtlust parandada, vaid ka tekitada tugev ja üksteisest hooliv pere.
Milles on Su abikaasa Sinu jaoks maailma parim?
Minu abikaasa on minu jaoks kõiges maailma parim. Nii laste kui minu kasvatamises, kodu korrashoius ja üleüldises eeskujunäitamises. Kui aus olla, siis me oleks ilmselt suht kehvas seisus, kui meie armast Emmet ei oleks pikemalt kodus. Emme on kui meie kaitseingel, kes hoolitseb selle eest, et meil oleks kerge ja hea minna läbi elu.
Loomulikult on abikaas- al väga suur roll minu isaks- ja veidikenegi suuremakskasvamisel. Ta ikka mainib aeg-ajalt, et tal on tegelikult kuus last ja temal on üks poiss ka olemas ☺. Seda tavali- selt siis, kui ma mingi järjekordse lapsikusega hakkama olen saanud, mida ikka juhtub. Sest nagu öeldakse: poisid jäävad poisteks, lihtsalt mänguasjad muutuvad kallimaks.
Ma ütleksin, et minu jaoks on mu abiaas- al väga tähtis ja parim roll olla minu niiöelda
 30
Märka last / November 2020   28   29   30   31   32