Page 27 - Märka last ajakiri - sügis 2021
P. 27

 ju küsimusi ja nad armastavad rääkida lugusid oma koduloomadest ja -karudest, mida Lillekäpp ja Nässu heal meelel ka kuulavad.
Lastefond
Meie maskott peab lapsi, kellega ta on kohtunud, kõige armsamateks, südamlikumateks ja siiramateks väikesteks päikesekiirteks, kes muuda- vad iga kehva päeva heaks ja iga hea päeva veel paremaks!
Karukliinik
Karukliiniku Karu on kasvanud tervishoiuasutustes koos lastega. Kõige toreda kõrval pole talle paraku võõrad ka laste hirmud, valud, mured ja kannatused. Võib-olla just seepärast peab Karu meie lapsi esimeses järjekorras väga vaprateks ja visadeks. Karul on olnud aga võimalus kohtuda lastega ka väljaspool tervishoiusüsteemi, sest ta käib neil vahel lasteaias külas esmaabi õpetamas ja rääkimas enda elust ja tegemis- test tervishoiumaailmas. Karukliiniku Karu kinnitusel on tema kohatud lapsed Eestimaal säravsilmsed, uudishimulikud ja terased tegelased, kes tahavad rääkida, tahavad olla kuuldud ja märgatud, arvesse võetud, tahavad teada ja osata ise olulisi asju teha nii, et kõigil oleks parem ja turvalisem olla.
Kennel Ribessita
Kuna meie tegeleme peamiselt loomadega, siis kohtab Nuusu inimlapsi suhteliselt harva. Kuid ka nende väheste puhul on ta rahumeeli valmis tegema üldistuse: Eestimaa lapsed on lahedad!
Kallikaru
Julged, tugevad ja tublid!
  Märka last / sügis 2021
27
   25   26   27   28   29