Page 25 - Märka last ajakiri - sügis 2021
P. 25

  siis, kui Karu kõrval, hirmutavad asjad pisemad ja neist saab kergemini üle. Karuga koos on palju julgem.
Kennel Ribessita
Kennelis Ribessita peab juba umbes kakskümmend aastat dirigendi ametit Nuusu. Ta on alati kohal, kui toimub midagi olulist, saadab meid reisidel, võtab sõna, õpetab ja juhendab. Nuusu on väga intelligentne karu, see paistab ka tema pilgust. Ta on konkreetne ja kompromissi- tu oma tahtmistes, kuid samas ülimalt tolerantne kõigi teiste soovide suhtes.
Kallikaru
Kallikaru on pehme sõber, kes soovib tõsta õnnetusse sattunud lapse tuju, vähendada stressi ja pakkuda tuge. Kallikaru reisib kaasa igas politseiautos ning läheb abivajajaga koju kaasa.
Miks olete oma ettevõtmiste sümboliks valinud just- nimelt karu?
Mänguasjamuuseum
Muuseumi loojate arvates sobib sellist mängulist ja lapsepõl- venostalgiast täidetud paika esindama just kõigi laste suur lemmik – kaisukaru. Mängukaru on truu kaaslane, kes val- vab laste und, hoiab eemal pahad unenäod ja on nõus kaasa lööma kõigis seiklustes. Lisaks on kaisukaru alati valmis kallistama!
Lastefond
Kaisukaru on tihti esimeseks mänguasjaks, mille pisipoiss või -tüdruk endale valib: ta on pehme, imearmas ja pakub turvatunnet, kui kollid öösel kapi alt piiluvad. Lastefondi Mõmmik võiks edasi anda sedasama turvatunnet ning temast võiks õhkuda samasugust soojust ja sõbralik- kust, mida me kõik, eriti aga kõige väiksemad meist, väga vajame. Karu on ka meeldetuletuseks, kelle nimel Lastefond igapäevaselt paremate lahenduste poole püüdleb.
 Märka last / sügis 2021
25   23   24   25   26   27