Page 41 - Märka last november 2021
P. 41

 Kuhu pöörduda?
Perelepitaja leidmiseks või täiendavate vanemlusega seotud küsimuste korral:
* 2021. aasta septembrist alustas riikliku perelepitusteenuse pilootprojekt, mille käigus juhatatakse lapsevanemaid üle Eesti tasuta teenust osutavate perelepitajate juurde. Juba 2022. aasta septembris rakendub riiklik perelepitusteenus, mille raames on lapsevanematel ka edaspidi võimalus tasuta teenusele.
* Superviseeritava perelepitaja leidmiseks helistage või kirjutage Sotsiaalkindlustusameti koordinaatorile: Liilia Mänd, telefon 5886 2296, e-post Liilia.Mand@sotsiaalkindlustusamet.ee või perelepitus@ sotsiaalkindlustusamet.ee
* Lapsevanemaks olemisega, sh lahkuminekuga toimetulekuga seotud küsimustes helistage lasteabitelefonil 11 6111 või lugege lähemalt www.tarkvanem.ee
* Lisainfot saate ka Eesti Lepitajate Ühingust (lepitus.ee/perelepitus/) ning Lepituse Instituudist (lepituseinstituut.ee/)
* Perelepituse või rahumeelse vanemluse kohta leiate rohkem infot Facebooki lehelt „Riiklik Perelepitusteenus“ või sotsiaalkindlustusamet. ee/lahkuminek. Kuula ka meie taskuhäälinguid lahkuminekust ja perelepitusest anchor.fm/sotsiaalkindlustusamet ning vaata erinevaid arvamuslugusid ja õppevideosid Sotsiaalkindlustusameti Youtube´i kanalilt.
  Märka Last / november 2021
41


   39   40   41   42   43